AKTUALITY

Dobrodružné výpravy se vydařily…

Milena Molnár Coufalová | 10.8.2019 | Příměstské tábory

Od 29.7. do 2. 8. 2019 probíhal třetí turnus příměstských táborů ZŠ Skálova Dobrodružné výpravy. V pondělí jsme podnikly s dětmi výlety k Zrcadlové koze a cestou se vykoupaly. V úterý jsme navštívily zámek Mnichovo Hradiště, kde během cesty plnily hru Skryté příběhy. Středa byla ve znamení cachtání na koupališti v Železném Brodě. Ve čtvrtek jsme podnikly velkou výpravu na hospital Kuks, kde se dětem moc líbilo (i díky skvělému průvodci a hudebnímu představení). A závěr? V pátek soutěžily týmy o sladké odměny v okolí školy, prošly jsme významná historická místa Turnova a nakonec si děti pochutnaly na melounu a nanucích. Moc děkujeme sponzorům: Molla s.r.o. Liberec, restaurace Na Sýpce, Kuks, hotel U Kvapilů Mnichovo Hradiště a restaurace Sokolovna Železný Brod. DĚKUJEME SRPŠ ZA PODPORU PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ 2019!