AKTUALITY

Harmonizák 8C

Vladimíra Váňová Šídová | 16.10.2019 | 8. C

Ve dnech 8. – 10. 10. 2018 vyrazila třída 8. C na harmonizační pobyt do vesničky Krásná pod Černou studnici. Ačkoli venku panovalo chladné podzimní počasí, pobyt se nám velmi vydařil. Počasí se na krátko umoudřilo a my jsme si našli čas i na turistiku a prohlídku blízkého okolí. Rozhledna na Černé studnici byla bohužel zavřená, a tak se hlavní atrakcí výšlapu staly lamy v ohradě u rozhledny. Večerní déšť nám již nevadil, protože jsme byli schovaní v teple penzionu „Krásná“. Kromě osobního volna jsme se věnovali komunikačním dovednostem a spoustě her. Zahráli jsme si stolní tenis, hráli jsme na boomwhackers a vymýšleli jsme dokonce i básně.
Máme se teď více rádi, jsme i lepší kamarádi.
Každý den byl jako sen, užívali jsme si jen.
I když domů jedeme, zážitky si vezeme.
Harmonizák super byl, každý z nás si jej užil.