Družinový klub AKTUÁLNĚ

Kateřina Kerdová | 30.6.2020 | 1. stupeň, Školní družina

AKTUÁLNĚ – informace z 3. července 2020

Družinový klub na prvním stupni bude od září otevřen od 13:00 do 15:30 za 500 Kč měsíčně. Kdo má zájem, ať se hlásí v září u vedoucí družiny paní Cirklové.

Krásné léto z družiny!

Vážení rodiče,

chápeme, že bez družiny je to pro vás složité. Opravdu se snažíme reagovat na Vaše potřeby a připomínky a vyjít  Vám vstříc. Věřte tomu, že děláme, co je v našich silách, ale jsme limitováni předpisy a financemi.

Aktuálně tedy zvažujeme dvě varianty: Pokud bude dostatečný počet zájemců (min. 15), můžeme uvažovat o prodloužení klubu do 15:30, to je maximum, které jsme schopni zvládnout, aniž bychom museli zdražovat částku za klub. Pokud do 16:00, musíme při 15 žácích zdražit na 700 Kč/měs. Zároveň by se klub při větším počtu účastníků mohl zlevňovat.

Prosím všechny, kteří mají o klub vážný zájem, o vyplnění dotazníků ohledně otevírací doby a ceny klubu, abychom věděli, která varianta je pro Vás přijatelnější