AKTUALITY

Poznáváme kraj

Kamila Hejlíková | 15.7.2020 | Příměstské tábory

První příměstský tábor pod vedením Kamily Hejlíkové a Markéty Rakoušové právě probíhá.

Účastníci příměstského tábora Poznáváme kraj mají v nohách za první dva dny už 21 km. Navštívili jsme Dům přírody v Dolánkách, Zrcadlovou kozu, prohlíželi jsme si okolí z rozhledny Hlavatice a putovali přes Valdštejn na zámek Hrubá Skála. Dále účastníci tábora Poznáváme kraj navštívili ve středu zámek Svijany, kdy po vyluštění šifry přišli na to, kde je zahrabaný poklad. Ve čtvrtek nám počasí moc nepřálo, tak jsme v budově školy měli dopolední kino a na zahradě uspořádali různé soutěže a hry. V pátek jsme se dozvěděli něco o vodojemu v Ohrazenicích a v BB Bejby nám upekli několik maxipizz. Tábor jsme zakončili v budově školy vyhodnocením celotýdenní hry a děti si našly i své zasloužené odměny.