Aktuality

Péče o děti „nejen zdravotníků“ v době nouzového stavu

12. října 2020 | Michal Loukota |

Rozhodnutím hejtmana Libereckého kraje jsme byli pověřeni vykonáváním péče o děti do 13 let věku zaměstnanců bezpečnostních sborů, zdravotních a sociálních služeb, příslušníků ozbrojených sil, pracovníků ÚP, ČSSZ a dalších úřadů, České pošty, úředníků ORP, pedagogů a nepedagogů MŠ a pedagogů a nepedagogů dalších škol. Více viz rozhodnutí níže.

Péče probíhá pondělí – pátek od 6 do 20 hodin na adrese Alešova 1059, 511 01 Turnov, vč. stravování. Od 7 do 8 hodin bude přítomná služba osobně. Následně bude na dveřích telefonický kontakt, kdy do 10 min. dorazí službu konající pracovník. S sebou svačinu (ovoce je zajištěno) a roušku.

V případě zájmu nám prosím dejte vědět dopředu (jméno dítěte, kontakt na zákonného zástupce a zaměstnavatele zákonného zástupce, čas příchodu/odchodu, předpokládaná doba docházky) na email: petra.hrdlickova@zsskalova.cz nebo 481 322 770.

Rozhodnutí hejtmana