AKTUALITY

Projektový den v 1. B

Jana Jenčovská | 5.2.2021 | 1. B

Ve středu 27. 1. jsme zakončili náš projektový týden – vynálezy. Děti přinesly spoustu zajímavých věciček. Porovnávali jsme staré věci s novými. Řadili vynálezy podle jejich stáří. A vyzkoušeli si, proč se vlastně říká spojení slov – VYTOČ ČÍSLO-. Bylo velmi vtipné vidět, jak děti ťukají prstem na čísla v otočném ciferníku 🙂 Ovšem největší úspěch měla stará kamera. Hned se objevilo několik kameramanů, kteří začali natáčet dění v naší třídě. V závěru dne nás navštívil ještě malý Lotrando, kterému jsme vše ukázali a vysvětlili. Vyzkoušeli jsme si, jak to může vypadat při natáčení opravdového filmu. Co všechno herci musí zvládnout a jak musí být trpěliví při opakování filmových scén (natáčení šotu ke dni otevřených dveří). „Prostě bezva den“. Ještě jednou všem děkuji za spolupráci a už se těším na další projektový den.