OBEJDI ČESKOU REPUBLIKU!

Oldřiška Korcová | 17.3.2021 | 1. stupeň, 2. stupeň, Tělesná výchova

Ve zdravém těle zdravý duch – pojďme se projít!

Startujeme v pondělí 22. března!!!

Naše škola se rozhodla – dík za to našim tělocvikářům – že se pokusí zvednout své žáky po vyučování ze židlí a vyhnat je ven ke zdravému pohybu.

Vyhlašujeme tedy od 22. března soutěž tříd pod názvem Obejdi Českou republiku. O co jde?

Délka hranic České republiky činí 2 290 km, což při průměrné délce kroku 65 cm činí 3 523 077 kroků. Každá třída bude společně počítat kroky, které jim změří chytré hodinky, aplikace v mobilu apod. Evidence třídou ušlých kroků bude vedena v prostředí Google Forms a každý týden na školním webu uvidíte průběžné výsledky.

Každá třída, která stihne ujít daný počet kroků, se dostává do slosování o velmi zajímavé ceny.

Účast každého žáka v soutěži je samozřejmě dobrovolná, naším cílem rozhodně není sledovat pohyb našich žáků, ale motivovat je k pohybu, který bude ozvláštněn používáním výdobytků moderní techniky.

Upřesňující informace mají k dispozici paní učitelky a páni učitelé třídní, případně můžete psát dotazy paní učitelce TV na: oldřiška.korcova@zsskalova.cz

Příklady „krokoměrných“ aplikací NAJDETE TŘEBA ZDE.

Tak nezapomeňte – v pondělí 22. března startujeme!