Aktuality

Den dětí na Alešovce a Integrovce

08. června 2021 | Jiří Richtr |

Již tradičně jsme na den dětí připravili sportovní dopoledne, plné zábavy a her. Děti se střídaly po ročnících na travnatém ovále, kde pro ně bylo připraveno šest stanovišť.

Na prvním stanovišti je čekala lukostřelba, kde si mohly děti vyzkoušet střílet jak do pevného terče, tak i do pohyblivého. Na druhém stanovišti je čekal malý orientační běh. Tam se nám pár dětí ztratilo, ale nebojte, zase jsme je našli. J Na třetím stanovišti měli střelbu na cíl. Různé míčky, míče, raketky házely děti na cíl. Na čtvrtém se děti ve skupinkách pokoušeli poskládat co nejrychleji běhací pexeso. Na pátém skákaly v pytlích a chodily na malých chůdách a na šestém překonávaly s míčkem na lžičce překážkovou dráhu.  

Věřím, že si to všichni užili a strávili na sluníčku aktivní dopoledne příjemně.

Chtěl bych tímto poděkovat dětem ze 4. B za pomoc při organizaci dětského dne. Bez nich by to nešlo.