AKTUALITY

2A a 2B na výletech!

Irena Skalská | 27.6.2021 | 2. A, 2. B

DRUHÁCI NA VÝLETECH! 2A A 2B SE VYPRAVILY NA DVĚ ÚŽASNÉ VÝPRAVY!
Třídy 2A a 2B se vypravily do areálu Botanicus v Ostré n. Labem. Tady se děti ocitly ve středověké vesnici, kde si mohly za groše vyzkoušet dovednosti a řemesla našich předků (lukostřelbu, rýžování zlata, řezbářství, výrobu mincí, svíček, mýdel, ručního papíru, keramiky, drátování, řezbářství,…). Poté se v rozsáhlých zahradách potkaly s některými hospodářskými zvířaty a hlavně se vyřádily v přírodních bludištích. Domů se vracely nadšené a plné dojmů.
A ve středu 23.6. se naše děti zúčastnily edukačních programů v Sedmihorkách. 2.A si v programu Vlnění prohlédla ovečky a vyzkoušela vyrábění z vlny, 2.B se zase v Kouzlech motýlů seznámila s různými druhy motýlů a s jejich vývojovými stádii. Spokojení druháci pak zpáteční cestu statečně zvládli pěšky.