AKTUALITY

Sportovní příprava a její soustředění!

Růžena Fialová | 17.7.2021 | Sportovní příprava

Předposlední týden v červnu se žáci šestých tříd sportovní přípravy účastnili jarního soustředění v areálu Ara na Malé Skále.
Součástí kurzu je již tradiční seznámení se s různými sporty v přírodě jako orientační běh, rafting, jízda na kole a koloběžce, ale i tradiční kolektivní hry jako fotbal, přehazovaná, aj.
Počasí vyšlo na jedničku a jsme rádi, že i na základě zpětné vazby od žáků můžeme říct, že tyto kurzy se těší velké oblibě, a již teď se těšíme na začátek školního roku, kdy navážeme sportovní přípravu podzimním soustředěním. Těšit se též budeme na slibně vyhlížející nadané sportovce, kteří budou moct reprezentovat sebe a také školu v nejrůznějších soutěžích. Držme si palce, ať letošní sezóna proběhne za co nejlepších podmínek.
Sportu Zdar!