AKTUALITY

Odsouzení ruské agrese na Ukrajině

Michal Loukota | 27.2.2022 | Nezařazené

Vážení rodiče, vážení žáci, přátelé školy,

překotný vývoj a postup ruské vojenské agrese na Ukrajině s napětím sledujeme. Nastalou situaci ostře odsuzujeme a jsme připraveni pomoci, co je v našich silách.

Naší prioritou je nyní psychická podpora žáků navštěvujících naši školu. Chápeme, že zprávy, které se k  nám denně dostávají z médií nebo přímo ze zasažených oblastí, jsou extrémně znepokojivé a stresující. Jsme připraveni podpořit každého žáka, který by trpěl úzkostí, strachem či podobnými negativními emocemi. Nastalou situaci budeme brát v potaz i při plnění studijních povinností. Pokud by bylo potřeba, naše školní psycholožka je připravena podat odbornou pomocnou ruku.

Ujišťujeme vás, že naše škola je bezpečným místem respektujícím každého jedince.

Stručné vysvětlení situace na Ukrajině pro děti

za ZŠ Skálova Michal Loukota, ředitel školy