AKTUALITY

Olympionik u nás ve škole!

Marta Doubravová | 7.4.2022 | 1. stupeň, Tělesná výchova

Konečně jsme se dočkali. V úterý 29. března nás navštívil bráška naší žákyně Aničky, reprezentant ČR v závodě sdruženém, Ondřej Pažout. Po nabité olympijské sezóně si našel chvíli volna a přišel se s námi podělit o zážitky ze svého sportovního života.

Reprezentoval naši republiku na ZOH mládeže 2016 v norském Lillehammeru, kde získal bronzovou medaili, na ZOH 2018 v jihokorejském Pchjongčchangu a na ZOH 2022 v čínském Pekingu. Malé posluchače zajímalo, proč si Ondra vybral tento sport, zda ho baví více běh či skoky, jaký pocit má při skoku na lyžích, kolik je mu let, jakou má rád barvu, … Ondra trpělivě a s úsměvem odpovídal na spoustu dotazů, v závěru děti potěšil podepsanými kartičkami.

Mockrát děkujeme za milé setkání a přejeme mu pevné zdraví, mnoho úspěchů a štěstí.