Úspěchy našich šachistů

Aneta Steinerová | 20.12.2022 | Soutěže

Dne 20. 12. 2022 se uskutečnil šachový turnaj, který pořádal Šachový klub Zikuda Turnov. Vybraní žáci ze ZŠ Skálova Turnov (1.-5. třída) měli tak možnost změřit své herní schopnosti se žáky stejné kategorie z jiné školy. Z 11 přihlášených hráčů se nejlépe dařilo Simče Slámové (5. B), která obsadila druhé místo. Hned za ní se umístil Vincent Kestner (2. B). Benjamin Cidlinský (2. B) obsadil místo páté, hned za ním se umístila Petra Karásková (2. B) a na místě sedmém se umístil Damián Melichárek (3.A). Nejmladším vybraným hráčem celého turnaje byl Jonáš Cidlinský (1. A), který obsadil krásné osmé místo. Ondřej Korec (2. B) pak obsadil místo deváté.
V rámci týmů v kategorii 1.-5. třída se tým ZŠ Skálova Turnov A ve složení Simča, Petra, Vincent a Damián umístili na prvním místě, tým ZŠ Skálova Turnov B ve složení Jonáš Cidlinský, Ben Cidlinský a Ondřej Korec na místě třetím.
Všem hráčům moc blahopřejeme a gratulujeme ke krásnému úspěchu v šachovém sportu.