AKTUALITY

Velký úspěch v Souboji čtenářů

Lucie Zoulová | 17.5.2023 | Český jazyk, Soutěže

Naši šikovní šesťáci se v dubnu v prvním kole soutěže Souboj čtenářů umístili na 1. místě (soutěžilo 88 škol z celé republiky). Do finále v Praze, které se konalo tento pátek v rámci mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy 2023, postoupilo 5 nejlepších škol. Zde naši soubojáři vybojovali a obhájili 1. místo!

Poděkování za skvělou reprezentaci školy patří těmto žákům: ze 6. A Bára Bartošová, Eliška Bitmanová, Sofie Konopáčová, Anna Laurinová, Viktorie Lennerová, Nela Paickrová, Eliška Švajdová, Karla Hobelantová, Alžběta Svobodová, Laura Pudilová, ze 6. B Natálie Býmová, Adam Donát, Dominika Havlíčková, Natálie Horská, Sára Kvasnicová, Jan Niedermertl, Matouš Oupický, Lucie Vinterová, ze 6. C Dany Bégoc, Veronika Hlůžová, Tomáš Hozdecký a Adéla Matoušová.
 
Zároveň děkuji kolegyním, které se s dětmi na Souboj připravovaly a každý týden se s nimi nad knížkami scházely!  Děkuji Lence Konopkové, Dáše Nekutové, Káje Pichrtové a Ivě Vávrové.