Květen a červen v družině 2. B a 4. C

Aneta Steinerová | 23.6.2023 | Školní družina

Naše družina poslední dobou tráví čas spíše venku, jelikož je krásné počasí a konečně teplo! Ale když občas začne pršet, nebo přijde bouřka a mi zůstáváme ve družině, je čas na hraní a tvoření. V květnu jsme tvořili přáníčka pro naše maminky, neboť druhou květnovou neděli měly svátek. V květnu a v červnu jsme si ve družině zkoušeli postavit co nejvyšší, nebo nejzajímavější stavbu z pěnových kostek. Myslím si, že stavby se dětem moc povedly.

Když nás nebavila stavba z kostek, tak jsme stavbu různých objektů přenesli na papír. Díky dřevěným tvarům měly děti možnost si vyrobit cokoliv dle své fantazie.

No a v neposlední řadě nesmíme zapomenout s přáníčky na naše tatínky, kteří oslavili svůj svátek tuto neděli 18. června.