Podzim 5. B

Edita Brožková | 2.12.2023 | 5. B

V září jsme do našeho kolektivu přivítali tři nové spolužáky, sdíleli si zážitky z prázdnin. Poučili jsme se, jak být „bezpečně online“ při preventivním programu od Majáku z Liberce. Vymodelovali jsme si košíčky s ovocem.

V říjnu jsme si s nadšením užili orientační běh v okolí naší školy. Vyrobili jsme si zvířátka z kaštanů a pouštěli draky alespoň na papíře. Na konci měsíce jsme si rozsvítili halloweenské lampičky. Měli jsme tu čest vytvořit plakáty na akci „Sv. Martin“ pro výzdobu školy a školek.

V listopadu jsme se cvičili v komunikaci při třídnické hodině vedené Janou Brandejsovou na téma „Mezinárodní den“. Navštívili jsme turnovské divadlo, kde jsme byli poutavě vtaženi do života ve vzdálené Indii.

Nyní se už těšíme na adventní čas.