AKTUALITY

Záložky spojují…

Lenka Konopková | 2.11.2016 | 6. A, 6. B, 6. C, 7. A, 7. B

V rámci česko-slovenského projektu Záložka do knihy spája školy na téma Čítam, čítaš, čítame, který vyhlásila Slovenska pedagogicka knižnica ve spolupráci s Knihovnou Jiřího Mahena v Brně, jsme vytvořili přes sto kusů pestrých záložek.

Tvořily je v rámci výtvarné výchovy všechny tři šesté třídy a obě třídy sedmé.

V rámci českého jazyka 6.C uskutečnila nápad spolužáka Ondřeje Žigy a vytvořila společnou knihu. Každý žák přispěl jedním listem, na kterém se představil.

Záložky i kniha putují na Slovensko. I my jsme obdrželi záložky vyrobené žáky naší partnerské školy z Čadce. Těšíme se z nich a doufáme, že touto výměnou naše vzájemné poznávání a spolupráce nekončí, ale začíná. Ať už formou vzájemné korespondence nebo i osobním setkáním při výměnných pobytech.