AKTUALITY

Kameloti ze 7. C v ulicích Turnova

Lenka Konopková | 11.6.2018 | 7. C, Český jazyk

K příležitosti oslav 110 let založení naší školy jsme vydali zvláštní číslo školního časopisu Sk-Al Times, ve kterém najdete anketu, kvíz, rozhovor s Adamem Sebastianem Helceletem i bývalými kantorkami školy, zdařilé výtvarné i literární práce žáků, seznámení s inovativními metodami výuky, mimo jiné i formou komiksu a další. Během oslav jsme celý náklad neprodali, proto jsme se rozhodli k osobnímu prodeji v ulicích města.

Žáci se do prodeje vrhli s nadšením. Povzbuzením jim byl opravdu velký zájem kupujících. Vítali také možnost osobního setkání s lidmi, rozvíjeli díky tomu své komunikační schopnosti a zdvořilé vystupování. Odměnou jim byl pocit sebeuplatnění, zviditelnění naší školy i úctyhodná tržba…