Aktuality

Poslední týden 7. C

29. června 2018 | Lenka Konopková |

Poslední týden školy patří tradičně předávání a přebírání učebnic, ale také posledním společným výpravám, při kterých je více času na sdílení. My jsme se ve středu po cvičném poplachu ve škole vydali pěšky po Greenway Jizery z Dolánek na Malou Skálu. Cestu jsme si zpestřili malováním na asfalt a vzkazy pro 6.a, která nás druhý den následovala. Krom přírodních motivů a postaviček seriálů se mezi kresbami objevily i vzorečky z fyziky 🙂 Slunce nám svítilo a vzájemné povídání a kochání krajinou stálo za to. Druhý den jsme si zahráli Lentilkování a posilnění sladkostí naše kroky vedly na Hrubý Rohozec, cestou nechybělo pomazlení s roztomilým štěnětem. Po poutavé prohlídce a zmrzlině následovala procházka parkem a návrat kol skal a rybníčku do školy. V pátek už nás čekalo vysvědčení a vytoužené prázdniny. Kéž se vydaří, odpočineme si a těšíme se na sebe zase v září.