AKTUALITY

Projektové práce žáků 6. tříd

Monika Smrkovská | 8.2.2021 | 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, Hudební výchova, Pracovní činnosti, Výtvarná výchova

V rámci distanční výuky se žáci 6. ročníku skvělým způsobem zhostili zadání projektu, propojující výchovy (Vv, Pč, Hv). Měli možnost si vybrat jedno ze zadání, které jim nejvíce vyhovuje. Někteří si proto vybrali realizaci stavby, která měla svým vzhledem odpovídat pravěkému až starověkému stylu. Část žáků tvořilo doma, část vyšla do přírody, kde stavěla příbytky z toho, co les nebo zahrada daly.

Další žáci si zkusili rozpohybovat postavičky a vytvořit příběh pomocí animace nebo komiksu, které jsou náročné nejen po výtvarné stránce, ale i pro práci s technikou a počítačovými programy.

Tato fotodokumentace tvorby žáků ukazuje na kreativitu dětí a mnohdy i jejich rodičů.

Kapich David_- Sisyfos